Wojciech OrzechowskiOrganizator / Prelegent

  Biznesmen, Inwestor, Deweloper, Rentier, Mentor, Autor książek o inwestowaniu w nieruchomości

  Biznesmen
  Od 23 lat jest aktywnym przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl, Revisit Home, HomeRevyou, Rewitalizacja Kamienic oraz 100 kamienic sp. z o. o.

  Inwestor
  Inwestowaniem w Nieruchomości zajmuje się od 15 lat. Praktyk. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełnia. Posiada ponad 120 najemców, obecnie realizuje w Łodzi siedem projektów renowacyjno-deweloperskich: Wiszące Ogrody przy Tuwima 48, Blok 53 mieszkań tworzony pod MINI AKADEMIK przy 6 Sierpnia 72, Apartamentowiec Słoneczne Tarasy przy Kilińskiego 12, Lofty przy Wólczańskiej 13, Kamienica przy Operze przy Narutowicza 47, apartamentowiec na Mielczarskiego 11, Słoneczne Tarasy II przy skrzyżowaniu Pomorskiej i Kilińskiego.

  Rentier
  W szczycie 2018 roku przed pandemią zarządzał swoimi nieruchomościami posiadającymi ponad 120 najemców, obecnie realizuje w Łodzi siedem projektów renowacyjno-deweloperskich. W 2014 roku osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech. Spędził tam 2 lata odpoczywając i ciesząc się życiem. Tam powstała pierwsza książka „Zarabiaj na nieruchomościach” oraz Warsztaty Inwestowania W Nieruchomości WIWN.pl®, podczas których prowadzi za rękę inwestorów przez cały proces inwestycyjny swojej pierwszej nieruchomości. W 2016 roku ze względów zdrowotnych wrócił z Włoch do Polski a następnie zajął się projektami deweloperskimi.

  Mentor
  Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL® – przeprowadza Uczestników przez cały proces inwestycyjny. Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już ponad 780 z 1200 przeszkolonych Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku, opracował Najskuteczniejszą Strategię Inwestowania w Nieruchomości NSIN® www.nsin.pl, dzięki której grupa jego Inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski. www.najlepszastrategia.pl

  Temat wystąpienia:

  GRYWALIZACJA – CZYLI JAK PODJĄĆ WYZWANIE W REALU I ZARABIAĆ 1,5 MLN ZŁ ROCZNIE?

  Opis:

  Podczas mojego wystąpienia zabiorę Cię w mój świat inwestycji i pokażę Ci, że w czasach wysokiej inflacji i wysokich stóp procentowych, można cały czas realizować flipy z dużym zyskim. dzięki moim technikom delegowania, angażowania zespołu, budowania właściwych nawyków i kształtowania pozytywnych relacji, osiągniesz mistrzostkie wyniki.

  Opowiem o tym:

  • co nas motywuje do działania
  • kto jest największym wrogiem dla Ciebie samego
  • jak rozpocząć inwestowanie w nieruchomości
  • co jeśli już jestem inwestorem i działasz
  • jak podjąć wyzwanie i zrobić pierwszego flipa z dużym zyskiem
  • jak można doszlifować swoje umiejętności i pozyskać wiedzę
  • jak stań się przedsiębiorcą – nabywając umiejętności negocjacji i skutecznego prowadzenia biznesu
  • jak wyznaczyć sobie wyzwanie Challenge 20 i zarobić 600 tyś w rok
  • jak rozpocząć i pozyskać kapitał
  • jak znaleźć swoją pierwszą perełkę
  • jak zrobić pierwszego lub kolejnego flipa
  • jak stać się inwestorem pełną gębą
  • jak zdywersyfikować kapitał, może przez wynajem, kwatery pracownicze, gotowce inwestycyjne.