Łukasz MilewskiPrelegent

  Przedsiębiorca, Mentor, przez wielu uważany za „Ojca Rozwoju Osobistego w Polsce”.

  Słynie z organizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowo-biznesowych.

  Autor trzech bestsellerów ściśle powiązanych z biznesem i rozwojem. Zawodowo: strateg marketingowy i prezes spółki Milewski Grow. Ceniony mówca występujący na scenach Polski, Brazylii, Belgii i Wielkiej Brytanii.

  Współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujcic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garry Kasparow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych. W wolnych chwilach konsultuje i wprowadza nowe marki na Polski rynek. Ustanowił kilka ważnych rekordów dla branży, takich jak: organizacja wydarzenia na ponad 25.000 uczestników na stadionie w Poznaniu (30 kwietnia 2015 r.), największa transmisja live na ponad 130.000 osób online w jednym czasie.

  Przewodzi międzynarodowej grupie organizatorów z ponad 20 krajów, której celem jest wspieranie rozwoju na całym świecie i wymiana doświadczeń.

  Jako Mentor osobiście wspiera najwybitniejsze jednostki w świecie biznesu, sportu, polityki.

  Temat wystąpienia:

  PARADOKS WYBORÓW – 6 SIŁ, KTÓRE KSZTAŁTUJĄ TWOJE PRZEZNACZENIA

  Opis:

  Jeśli czytasz tą zapowiedź to prawdopodobnie dążysz do statusu niezależnego finansowo inwestora lub już to osiągnąłeś. Niezależnie od tego, w którym miejscu się znajdujesz działa na Ciebie te same sześć sił. Być szczęśliwym? Czerpać radość na każdym z etapów? Zapraszam na krótką podróż po ludzkiej egzystencji.