Jakub OlędzkiPrelegent

  Wiecznie uśmiechnięty facet. Twierdzi, że uśmiech to najtańszy i najszybszy sposób na poprawę wyglądu.

  Absolwent Politechniki Warszawskiej, już na studiach tworzył biznesy związane ze swoim pasjami – sportem i turystyką.

  Po studiach w latach 2008/9 zdobywał doświadczenie w nieruchomościach jako pośrednik prowadząc jednocześnie swój biznes. Wtedy też nabył swoje pierwsze mieszkanie na wynajem. W późniejszym okresie zdobywał doświadczenie jako inżynier R&D oraz kierownik produkcji w międzynarodowej korporacji. Mimo szybkich awansów zrozumiał, że to nie jest jego sposób na życie.

  Wszystkie te doświadczenia ukształtowały jego pasję do rynku nieruchomości którą realizuje jako inwestor od 2016 roku do dzisiaj.

  Obecnie tworzy piękne i funkcjonalne mieszkania na warszawskim rynku pierwotnym i wtórnym – flipy na ładnie, brudno, handluje cesjami oraz gotowcami posiłkując się kapitałem własnym oraz Inwestorów. Ma za sobą 50 transakcji głównie na rynku warszawskim jako inwestor oraz drugie tyle jako pośrednik (2008-2009). Na jego koncie znajdują się flipy mieszkań które wygenerowały zyski sięgające 360 tyś złotych. Prawdziwą petardą jest jednak ostatni flip na gruncie który dał rekordowy sześciocyfrowy zysk!

  Dzięki nieruchomościom osiągnął wiele osobistych sukcesów oraz zbudował niezależność finansową.

  Lubi inspirujące wyzwania i nie potrafi się nudzić. Nie chce pracować sam, więc tworzy zaangażowane zespoły. Obecnie prowadzi kilka spółek, koncentruje się na rozwoju zespołu. Absolwent wielu szkoleń: WIWN, Akademii Hryniewicza, Flip na Pierwotnym, Rozsądnych Braci, Dewelopuj oraz kursów Tonny’ego Robbinsa i Harva Ekera, członek stowarzyszenia Mieszkanicznik.

  Prywatnie mąż wspaniałej kobiety i najlepszy tata dla swojej córki. Wielki pasjonat sportu – zarówno od strony managerskiej niegdyś jako Prezes Klubu z Ekstraklasy oraz czynnego uprawiania sportu – kocha narty zjazdowe oraz ostro zasuwa na rolkach po mieście.

  jakub-oledzki