Jacek KusiakPrelegent

  EKSPERT OD INWESTOWANIA W NIERUCHOMOŚCI, UMÓW NAJMU I REMONTÓW

  Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej.

  Przez 11 lat pracował we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Polsce w dużej międzynarodowej korporacji, natomiast obecnie wykorzystując to doświadczenie prowadzi własne firmy i spółki. Są nimi np. K-Investments.eu – firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Investments4you.biz portal ogłoszeniowy dla inwestycji, inwestorów i usług z rynku nieruchomości. Z uwagi na swoje doświadczenie w produkcji i nieruchomościach jest współpomysłodawcą i w spół-twórcą powstałej w 2016 roku pod Kielcami fabryki drzwi zewnętrznych Polstar.pl zatrudniającej ok 100 osób i dostarczającej wyroby do wielu krajów Europy i Świata.

  Od 1994 roku konsekwentnie buduje swoją wolność finansową również poprzez giełdę papierów wartościowych, z powodzeniem inwestuje w akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne zagraniczne. Od kilku lat związany również z technologią blockchain, która będzie miała przełomowy wpływ również na te wszystkie biznesy wymienione powyżej.

  Jego dwa motta życiowe to „Mężczyzna jest po to aby zmieniał świat na lepsze” i drugie to „Lepiej spróbować i żałować, że się nie udało. Niż żałować, że się nie spróbowało”.

  Jacek Kusiak