Danuta ProchalskaPrelegentka

  Fliperka i ekspertka na rynku pierwotnym głównie na terenie Śląska.

  Ma za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacjach na menadżerskich stanowiskach. Stale współpracuje z czołowymi polskimi deweloperami.

  Na bieżąco analizuje zmiany na rynku mieszkaniowym. Jako ekspert rynku konsultuje zakupy mieszkań zarówno przez klientów indywidualnych jak i inwestorów. Wraz ze swoimi ekipami regularnie dostarcza na rynek mieszkania o podwyższonym standardzie.

  Od kilku lat tworzy rozpoznawalną markę Prochalscy.pl, będącą w regionie liderem mieszkań wykańczanych pod klucz o podwyższonym standardzie. Jej firma zajmuje się także dostarczaniem usługi wykończenia pod klucz oraz pośrednictwem w sprzedaży mieszkań deweloperskich.

  Swój sukces upatruje w dobrze zorganizowanych procesach w firmie, relacjach z deweloperami, stałemu monitorowaniu rynku pierwotnego w regionie, umiejętności planowania wielu inwestycji, zrozumienia procesów sprzedaży oraz zamiłowaniu do pięknych wnętrz.

  Stale współpracuje z inwestorami pasywnymi, zapewniając im satysfakcjonujący dochód.

  Jako liderka WIWN® w regionie aktywnie wspiera swoją wiedzą młodych absolwentów Warsztatów WIWN®. Organizuje cykliczne spotkania, na których wciela w życie ideę networkingu i budowania solidnych relacji w biznesie.

  danuta-prochalska