MARATON WIWN® Dogrywka Trendy w inwestowaniu

10 czerwca 2018 / Łódź

Jeden dzień pełen kontaktów z inwestorami, wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości oraz okazji do wzniesienia swoich możliwości inwestycyjnych na kolejny poziom.

Ty też możesz dołączyć do naszej społeczności i podążać za moją najskuteczniejszą strategią inwestowania w nieruchomości podczas Maratonu WIWN® Dogrywka, który zaczynamy za:

 • 00 dni
 • 00 godz.
 • 00 min.
 • 00 sek.
Wojciech Orzechowski - Inwestor

DLACZEGO MARATON WIWN®

Nazywam się Wojciech Orzechowski. Mogę przeprowadzić Cię przez cały proces Twojej pierwszej inwestycji.

W okresie pierwszych dwóch lat działalności Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości (WIWN®) pomogły już łącznie (online i na żywo) ponad 500 inwestorom przeprowadzić konkretne projekty inwestycyjne, które wygenerowały średnio ponad 30 tysięcy złotych zysku na każdym mieszkaniu. Co najważniejsze, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu 100% Uczestników WIWN® osiągnęło na swoich nieruchomościach zakładane zyski, a niektórzy nawet znacznie większe niż planowali…

Cała idea WIWN® zrodziła konieczność organizowania cyklicznej imprezy, którą na prośbę rosnącej społeczności zorganizowaliśmy po raz pierwszy w styczniu 2017 roku i nazwaliśmy ją Maraton WIWN®.

Dziś mam przyjemność zaprosić Cię na Maraton WIWN® Dogrywka, który odbędzie się 10 czerwca 2018 roku w Łodzi.

W 3 edycji Maratonu udział wzięło ponad 1000 osób na żywo i około 200 uczestników online. Mniej więcej tyle samo uczestników spodziewamy się także teraz.

O KONFERENCJI

Czwarta edycja naszego inwestorskiego spotkania będzie wyjątkowa – bo inna niż do tej pory.

Słuchając uważnie potrzeb osób już inwestujących i chcących rozpocząć swoją przygodę oraz pytając o opinie wszystkich uczestników naszych wydarzeń – przygotowaliśmy zupełnie inną formułę tej wyjątkowej konferencji.

Maraton WIWN® Dogrywka, zakończony zostanie niezwykłym show teatralnym, z wiedzą przepełnioną technikami sprzedażowymi. A to jeszcze nie wszystko. Nasza Konferencja zostanie poprzedzona wieczorem integracyjnym.

Jacek, który zastosował jedną z technik, której Ty też będziesz mógł się u nas nauczyć, w minutę po wystawieniu swojego mieszkania na sprzedaż zarobił ponad 72.000 zł.

Ja i mój zespół WIWN® jesteśmy znani z organizowania wydarzeń na najwyższym poziomie. Chcąc zachować takie opinie, podejmujemy naprawdę duży wysiłek przygotowania konferencji, której na rynku inwestorskim jeszcze nie było.

Poza konkretną wiedzą spodziewaj się więc:

 • kontaktów do pozyskania na wagę złota,
 • pozytywnej dawki energii, która może odmienić Twoje podejście i przekonania do inwestowania,
 • smacznych posiłków w przerwach.

Przeczytaj poniżej dla kogo przygotowujemy naszą konferencję Maraton WIWN® Dogrywka, czego możesz się spodziewać, kogo poznać i jak wiele zyskać – nawet jeśli jeszcze nie inwestujesz, ale masz (lub możesz pozyskać) kapitał rzędu 30.000 zł, aby zacząć.

Skupimy się
na wiedzy
merytorycznej

Rzeczowe szkolenia
wokół tematu inwestowania
w nieruchomości

Pokażemy
efekty naszych
absolwentów

Stworzymy atmosferę
sprzyjającą budowaniu
wartościowych relacji

Przedstawimy trendy w inwestowaniu (nie tylko na rynku nieruchomości) dla osób posiadających kapitał i chcących wejść o poziom wyżej

DLA KOGO

 • Dla osób chcących inwestować w nieruchomości i poszukujących wiedzy oraz kontaktów
 • Dla osób poszukujących inwestorów kapitałowych
 • Dla osób chcących pozyskać nowe możliwości lokowania swojego kapitału poza innymi, niż małe nieruchomości

Wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś zamienił pracę na etacie na własną działalność generującą przychody, dzięki którym Ty w końcu mógłbyś podróżować po świecie, mieć więcej czasu dla siebie, dla rodziny i na odkrywanie oraz realizowanie swoich życiowych pasji…

Dołącz do tego nieprzeciętnego wydarzenia i przekonaj się, jak szybko możesz:

polepszyć jakość swojego życia,

poznać otwartych ludzi, którzy będą wspierać Cię w rozwoju i inwestowaniu,

zrealizować marzenia, które dotąd mogłeś traktować jak takie, które realizują tylko wybrani lub szczęściarze.

Podczas konferencji Maraton WIWN® Dogrywka, 10 czerwca 2018 roku w Łodzi, pod hasłem TRENDY W INWESTOWANIU, nauczysz się przede wszystkim:

Jak przygotować się do całego procesu inwestycyjnego, tak aby nie przegapić żadnych ważnych formalności i czuć się pewnie przy podejmowaniu decyzji.

Jak zbudować biznes oparty na flipach, który w 6 lat zgromadzi Ci kapitał rzędu 2 milionów złotych.

Jak radzić sobie z wyzwaniami podczas inwestowania w nieruchomości i jakiego typu to mogą być wyzwania.

Jak w mniej niż 6 lat zgromadzić kapitał 2 milionów złotych, zaczynając z bardzo niskim lub zerowym wkładem własnym.

Jak mądrze zainwestować większy kapitał w kamienice, domy, lokale użytkowe lub inne większe nieruchomości.

Jak sprzedawać skutecznie, szybko i z wysokim zyskiem.

Ponadto:

 • Poznasz najnowsze trendy inwestowania na rynku polskim. Zostaną Ci przedstawione gotowe możliwości i rozwiązania inwestycyjne przez ekspertów na różnych rynkach inwestycyjnych.
 • Wszystko po to abyś miał wiedzę, się jak jeszcze możesz rozwijać swoją działalność inwestycyjną lub jakie dalsze możliwości stoją przed Tobą otworem,
 • Nie przegapisz okazji i poznasz bezpośrednio osoby, które wprowadzą Cię w szczegóły przedstawianych inwestycji.
  Co więcej – od razu będziesz mógł z tych możliwości skorzystać.

Być może to, co czytasz wydaje Ci się nie do zrealizowania. Uwierz - zwykłemu Kowalskiemu też nie było łatwo się przekonać. Jednak - takich “Kowalskich” mam na swoich Warsztatach Inwestowania w Nieruchomości setki i z wielką radością mogę obserwować ich życiowe transformacje. Widzę, jak z osób z zerową wiedzą zmieniają się w pewnych siebie ludzi, szalenie skutecznych inwestorów. Ta transformacja odbywa się nie tylko w zakresie zwiększania swojego majątku, ale jest ona też wewnętrzna - i to cieszy mnie najbardziej.

Poniżej poznasz szczegółowy program Maraton WIWN® Dogrywka

Tematem przewodnim tej konferencji są TRENDY W INWESTOWANIU.

Dostarczymy Ci kilka możliwości inwestycyjnych, dowiesz się, w co inwestują inni, ale przede wszystkim – dostarczymy Ci merytorycznej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości.

UWAGA: Podczas Maratonu oraz wieczoru integracyjnego (o którym przeczytasz poniżej) obowiązuje dress code business casual. W gronie naszych Partnerów znajdziesz wsparcie w doborze ubioru na naszą konferencję.

PROGRAM

9 czerwca – Wieczór Integracyjny

WIECZÓR INTEGRACYJNY

W sobotę od 19.00 w Klubie Scenografia przy Zachodniej 81 odbędzie się spotkanie integracyjne Uczestników Maratonu WIWN®: www.klubscenografia.pl

Udział mogą wziąć tylko osoby z ważnym biletem. Na miejscu będzie można dokonać rejestracji.

Lokal nie serwuje jedzenia, koszt napojów każdy ponosi indywidualnie.
Przewidzieliśmy: drink powitalny, DJ’a i występy taneczne.
Dodatkowo odbędzie się prezentacja aut marki Maserati. Spotkanie potrwa do 1.00 w nocy.

Tego dnia będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu integracyjnym, aby zbudować relacje z innymi inwestorami, osobami doświadczonymi i realizującymi już swoje cele finansowe i życiowe.

To idealny moment na poznanie inwestora kapitałowego, na pozyskanie znajomości z osobami z Twojego regionu lub zbudowanie relacji z dostawcami perełek – okazji na rynku.

Specjalnie dla Ciebie rezerwujemy miejsca w wybranej przestrzeni, tak abyś mógł bez problemu usiąść i cieszyć się nawiązywanymi relacjami.

10 czerwca 2018 / Łódź

REJESTRACJA - od 07:00, PANELE DYSKUSYJNE - od 09:30
7:00 – 8:30Rejestracja
8:00 – 9:00Networking
9:00 – 9:30Rozpoczęcie

PANEL DYSKUSYJNY Cz. 1

9:30 – 9:50Dlaczego uważam, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego “Kowalskiego” najlepszym sposobem na rozwój i zwiększanie majątku. Jak ja ze zwykłego “Kowalskiego” stałem się Inwestorem. Antonina Zuzanna Oraczewska i Łukasz Adamski
9:50 – 10:10Jak wyszedłem z problemów finansowych i zadłużenia dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Mariusz Stężały
10:10 – 10:30Jakich umów dopilnować przy podejmowaniu inwestycji. Analiza wybranej umowy. Oleg Mysliwiec
10:30 – 10:50Jak realizować inwestycje mieszkając za granicą? Czyli proces inwestycyjny w trybie zdalnym. Daniel Noworyta
10:50 – 11:10Jak z sukcesem kupować nieruchomości na licytacjach komorniczych? Czyli czy warto na początku swojej drogi z nieruchomościami kupować mieszkania na licytacjach komorniczych i na co się przygotować. Honorata Lubiszewska
11:10 – 11:15Podsumowanie części pierwszej
11:15 – 11:45PRZERWA KAWOWA + NETWORKING

PANEL DYSKUSYJNY Cz. 2

11:45 – 12:10Czy da się, pracując na pełen etat, z powodzeniem przeprowadzić remont w innym mieście, dopilnować formalności i sprzedać mieszkanie?Czyli jak to praktycznie zorganizować, gdy 5 dni w tygodniu jest się 150 kilometrów od remontowanego mieszkania? Anna i Bartosz Aftyka
12:10 – 12:35Jak pogodziliśmy życie rodzinne z zawodowym oraz inwestowaniem w nieruchomości.  Katarzyna i Dariusz Laskowscy
12:35 – 13:00Ile potencjalnych perełek obejrzałem przed zakupem tej jedynej i dlaczego nie zdecydowałem się na wiele z nich? Cechy idealnej nieruchomości. Dawid Szeląg
WYSTĄPIENIA - od 13:00
13:00 – 13:45Na co zwracam uwagę przed zakupem kamienic poza roczną stopą zwrotu. – Wojciech Orzechowski
13:45 – 14:45PRZERWA OBIADOWA + NETWORKING
14:45 – 15:05Jak być szczęśliwym rentierem? Marek Micyk
15:05 – 15:35Skuteczne Zarządzanie Projektem Inwestycyjnym –  Dr Ewa Kosak + Michał Gutowski
15:40 – 16:45Trendy w nieruchomościach – SERIA 5 minutowych PITCHÓW
16:45 – 17:15Otwarta AUKCJA dwóch mieszkań – każdy uczestnik, który wpłaci wadium, może wziąć w niej udział i kupić swoją pierwszą perełkę! Sprawdź szczegóły
17:15 – 17:45PRZERWA KAWOWA + KANAPKI + NETWORKING
17:45 – 19:45Spektakl Al fianco – Teach Art Spectacle – „Nieboski FAKAP”
19:45 – 20:00Loteria wizytówkowa
PRELEGENCI
Wojciech Orzechowski

Wojciech Orzechowski

Biznesmen, Inwestor, Coach, Rentier. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.PL®. Autor książki Zarabiaj na nieruchomościach. Twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier®

Biznesmen – od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl, Benton.pl Od 4 lat zasiada w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając Nieruchomościami o wartości ponad 60 milionów złotych, obecnie jest prezesem zarządu.

Inwestor – inwestowaniem w Nieruchomości zajmuje się od 10 lat. Praktyk. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać.

Rentier – w 2014 r. osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech. Spędził tam ostatnie 2 lata odpoczywając i ciesząc się życiem.

Coach – Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL® – przeprowadza Uczestników za rękę przez cały proces inwestycyjny. Przeszkolił ponad 200 Uczestników, którzy łącznie kupili już ponad 120 nieruchomości, ponad 90 z nich już zostało sprzedane z zyskiem, pozostałe są w trakcie remontu.

Autor książki „Zarabiaj na nieruchomościach” oraz „200 pytań do eksperta. Odpowiada Inwestor – Wojciech Orzechowski”, która ukaże się niebawem. Prowadzi blog www.zarabiajnanieruchomosciach.pl

Twórca Symulatora Inwestowania w Nieruchomości w postaci gry planszowej „Rentier®”. Celem gry jest nauczyć się obracać nieruchomościami na krajowym rynku.

ewa-kosak

Ewa Kosak

Doktor nauk humanistycznych, psychologii i socjologii. Trener, coach i konsultant kadry zarządzającej. Od 1994 roku prowadzi firmę zajmującą się rozwojem kompetencji menadżerskich i przywódczych, strategię wywierania wpływu, komunikacji i rozwoju kariery. Jako coach wspiera klientów w realizowaniu ambitnych celów, budowaniu satysfakcjonującego życia osobistego i zawodowego opartego na wspólnych wartościach i celach. Jako trener przeprowadziła kilkaset dedykowanych warsztatów szkoleniowych i rozwojowych.

Mocne strony to doświadczenie biznesowe, skuteczność w odkrywaniu i wykorzystywaniu pełnego potencjału osób i organizacji, głęboka intuicja, otwartość na ludzi pragnących pozytywnych zmian.

Edukacja Biznesu i Kadr. Od wielu lat zajmujemy się wspieraniem Zarządów i organizacji w rozwoju biznesu i kształtowaniu polityki personalnej. Łączymy wiedzę merytoryczną z doświadczeniem praktycznym. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, handlowymi, usługowymi i instytucjami finansowymi, przyczyniając się do ich rozwoju i osiągania stawianych celów, w sytuacji zmian zachodzących w środowisku okołobiznesowym.
Korzyści dla klientów to:

 • Efektywna i zmotywowana kadra kierownicza
 • Wzrost wyników sprzedaży
 • Innowacyjne postrzeganie rozwoju biznesu
 • Zaangażowani pracownicy realizujący cele firmy

Metody realizacji projektów to między innymi:

 • Warsztaty umiejętności i rozwoju z kadrą kierowniczą
 • Warsztaty umiejętności efektywnej sprzedaży
 • Audyt mocnych i słabych stron polityki personalnej
 • Coaching indywidualny i grupowy
michal-gutowski

Michał Gutowski

Ukończył studia na Uniwersytecie Łódzkim i od 13 lat zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami i marketingiem. Przez ten czas zdobył duże doświadczenie w realizacji projektów i opracowaniu strategii marketingowych. Pracował dla międzynarodowych korporacji, prowadził swój biznes online a teraz wdraża projekty inwestycyjne i marketingowe dla Wojtka Orzechowskiego, inwestora na rynku nieruchomości. Razem z Wojtkiem buduje Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości i organizuje konferencję Maraton WIWN® dla 1000 inwestorów.

Prywatnie lubi spędzać czas w kuchni, uwielbia gotować. Dlaczego? Gotowanie wymaga kreatywności, zadbania o dobrej jakości składniki i połączenia ich w odpowiedniej kolejności oraz proporcji, aby stworzyć potrawę, na którą masz ochotę a później długo ją wspominasz!

marek

Marek Micyk

Marek zaraz po studiach rozpoczął działalność biznesową w Norwegii, gdzie w krótkim czasie firma zatrudniała ponad 20 osób. Zarobił trochę pieniędzy, sprzedał udziały w firmie i wrócił do Polski, by porzucić ścieżkę biznesową na rzecz pracy z młodzieżą.

Prowadził zajęcia profilaktyczne i służbę duszpasterską w Kościele Protestanckim. W międzyczasie ujawniło się jego podróżnicze ADHD. Objechał całą Europę i pół świata, a Izrael odwiedził dziesięć razy. Jako mówca motywacyjny porusza sprawy życia codziennego. Pomaga odkrywać talenty, pasje i zawsze uderza w sedno, „ale dlaczego”?

Kasia i Darek

Dariusz i Katarzyna Laskowscy

Rodzice dwóch zdolnych i niezwykłych córek. Kasia od 20 lat realizuje projekty w firmie telekomunikacyjnej, Darek prowadził własny biznes związany z branżą budowlaną.

Szukali pomysłu na wspólny biznes aby móc spędzać więcej czasu razem. Udział w Warsztatach otworzył drogę do współdziałania. Nawet córki potrafią przynieść im z podwórka informacje o mieszkaniu na sprzedaż.

Ich działalność jest czymś więcej niż tylko zmianą kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Są wirtuozami flipów. Tworzą przepiękne i niezapomniane przestrzenie dla nowych nabywców. Dla nich flipowanie, to misja dostarczania ludziom ich miejsca na ziemi.

dawid-szelag

Dawid Szeląg

30 letni przedsiębiorca z Garwolina, organizator wielu imprez masowych, takich jak: I wanna FUNK you hard (2010,2011,2012), Kruger&Matz-Bitwa o Garwolin (2015), Gala Taneczna SDS czy serii Obozów Tanecznych dla dzieci i młodzieży – Street Dance Studio Camp (2013,2014,2015 i 2016,2017 i 2018).

Wraz z żoną od 6 lat prowadzi Szkołę Tańca Street Dance Studio w Garwolinie, gdzie na zajęcia stacjonarne uczęszcza ponad setka młodych tancerzy. Stale rozwijający się pasjonat tańca i myśli przedsiębiorczej. Jako jeden z niewielu przełamuje schemat jakoby taniec przynosił zysk jedynie w formie „duchowej”. Uczestnik wielu seminariów i webinarów biznesowych, zwycięzca akcji „Its Your Life, Just Take it” w 2014 roku. Inwestor na rynku nieruchomości – właściciel firmy Kreatornia Invest.

antoninailukasz

Antonina Oraczewska i Łukasz Adamski

Antonina i Łukasz zaczęli inwestować w nieruchomości po rocznej wyprawie na drugi koniec świata. Nowe doświadczenia i dystans, zrodziły pomysł na drogę do wolności finansowej.

Cenią rozwój, komunikację, jakość i optymalizację. Dlatego w swoich wspólnych projektach stawiają na jasny podział obowiązków, budowanie systemu działań i dobre relacje. Tworzą mieszkania, które nie tylko zrobią „efekt WOW”, ale stworzone z troską o godne życie, będą realizować ideę powiększania puli pięknych mieszkań na rynku wtórnym stolicy.

mariusz-stezaly

Mariusz Stężały

Mariusz pochodzi z Wrocławia. Od 2009 roku jest przedsiębiorcą. Założyciel marki Megastroje.pl oraz Party365.pl.

Intensywnie współpracuje z inwestorami, oprócz flipów zajmuję się wynajmem, podnajmem i wynajmem krótkoterminowym – w 5 miesięcy intensywnej pracy udało mu się zbudować portfel nieruchomości na wynajem przynoszących 20 tyś. zł zysku miesięcznie.

oleg

Oleg Mysliwiec

Od 7 lat jestem w Polsce. Mieszkam w Warszawie. Prawie całe moje życie kreci się wokół sprzedaży. Sprzedawałem różne rzeczy – od płytek ceramicznych do usług reklamowych. Ostanie 6 lat spędziłem w firmę eksportowej. Sprzedawałem hurtem akcesoria meblowe i oświetlenie na Wschód.

Obecnie zajmuję się „flipowaniem” i przygotowaniem gotowców inwestycyjnych, ponieważ lubię z „niczego” zrobić „coś”.

daniel-noworyta

Daniel Noworyta

Jestem inżynierem i zaraz po studiach wyjechałem do Niemiec. Tutaj mieszkam od 7 lat wraz z żoną i synkiem. Inwestuję w nieruchomości od 2017 roku. Staram się dopracować do perfekcji model inwestowania „na odległość”. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na blogu www.flipdesign.pl oraz w podcascie LifeDesign.

Lubię dawać nowe życie starym i zapuszczonym miejscom.

honorata-lubiszewska

Honorata Lubiszewska

Mentorka Marketingu i Zwiększania Sprzedaży Online.
Od 2015 roku współtworząca markę embraceyourlife.pl która wspiera rozwój firm usługowych w Internecie.
Z wykształcenia filolog anglistyki Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.
Prywatnie pasjonatka holistycznego rozwoju, podróży i ciekawych wydarzeń muzycznych.
Inwestowanie w nieruchomości to dla niej sposób na bezpieczne lokowanie i szybkie pomnażanie kapitału.

Zajmuje się flipowaniem, współpracuje z przedsiębiorcami, tworząc wspólne projekty inwestycyjne.

annaibartosz2

Anna i Bartosz Aftyka

Obydwoje pracują w Warszawie na pełen etat – Ania w korporacji, Bartosz w firmie związanej z branżą motoryzacyjną.
Myśl, żeby zrobić coś więcej, pojawiła się po Maratonie WIWN w styczniu 2017 roku. Z czasem ta myśl przerodziła się w plany, a następnie w konkretne działanie. W grudniu tego samego roku podpisali ich pierwszą umowę przedwstępną na flipa.

Na co dzień mieszkają i pracują w Warszawie, ale flipują w Lublinie. Dlaczego? Odpowiedzą podczas Maratonu.

Roman Kawszyn

Roman Kawszyn

Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, Marketingu i Szkoleń.

Charyzmatyczny lider i mówca. Współpracował m.in. z: TVP, Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ. Autor i współautor trzech książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny i Pierwsze skrzypce) oraz audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling, Prawda i Charyzma, Strategie efektywności Sprzedażowej).

Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners, firmie, zajmującej się dostarczaniem produktów rozwojowych dla sił sprzedaży.

Adam Szaran

Adam Szaran

Manager sprzedaży i handlowiec w obszarze usług dla biznesu i finansów. Ekspert TVN BiŚ oraz DD TVN.

Wykładał w Akademii Telewizyjnej TVP, prowadził audycje tematyczne w lokalnych rozgłośniach radiowych. Dyplomowany coach i trener biznesu ze specjalizacją w zakresie wsparcia i optymalizacji sprzedaży. Szkolił i doradzał dla takich marek jak m.in.: Adidas, Reebok, Levi`s, Lotos, Vox, Agora, Tax Care, Belvedere, Komfort, Zepter, Thalgo.

Autor i współautor trzech publikacji w formie CD (Storytelling, Techniki obrony ceny, Psychotechniki w przyjęciu reklamacji) oraz bestsellerowej książki (Techniki Obrony Ceny). Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners.

PITCH DECKS INWESTORSKIE

Filip Kowarski

Inwestor, autor książki „Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej”.

Jest również twórcą znanego narzędzia do wyszukiwania okazji na rynku nieruchomości Moniter.pl. W zaledwie 2 lata zbudował portfel nieruchomości, który pozwala mu cieszyć się zyskami w wysokości ponad 50.000zł miesięcznie. Prywatnie zapalony podróżnik, spędzający wraz z najbliższą osobą (żoną Anną) co najmniej 3 miesiące rocznie na podróżach, poznawaniu świata, innych kultur oraz lokalnej kuchni.

Patryk Sołtysiak

Inwestor & Negocjator.

Z wykształcenia Chemik, Towaroznawca. W Latach młodości pasjonat Teatru i Muzyki. Połączenie osobowości Kreatora & Duszy Towarzystwa. Od 2014 roku specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Robi to by spełniać swoje marzenia i tym samym pomaga znaleźć sposób na lepsze życie innym.
Patryk przeszedł Warsztaty WIWN.PL® w 2014 roku i od tamtej pory zrealizował kilkanaście inwestycji mieszkaniowych (FLIPÓW). Osiąga bardzo dobre wyniki sprzedażowe i co do joty realizuje zaplanowane zyski. Obecnie jest Liderem grupy Uczestników WIWN.PL® w Poznaniu, był prelegentem na Maratonie WIWN.PL® w styczniu 2017 r.

Maciej Welman

Inwestor, Deweloper, Doradca finansowy.

Ukończył zarządzanie i marketing. Od zawsze fascynuje go motoryzacja. Poszukuje nieszablonowych koncepcji inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Od 3 lat z sukcesami obraca mieszkaniami na rynku pierwotnym. Jest nieugięty w dążeniu do celu i do granic możliwości realizuje swoje pomysły oraz zaraża nimi innych.

Robert Jarczyński

Ekspert od najmu, autor książki „Żyj z najmu”

Multiinwestor w nieruchomości. Właściciel kamienicy w Łodzi. W nieruchomościach pracuje z pasją i jest właścicielem grupy spółek zajmujących się zarządzaniem najmem, podnajmem, flipami, sourcingiem oraz przygotowywaniem okazji dla inwestorów.
Zarządza majątkiem o łącznej wartości 7 milionów złotych.
Łączna wartość zrealizowanych flipów – 5 milionów złotych.
Autor książki Żyj z najmu: Jak skutecznie i ze sporym zyskiem zarabiać na najmie
Wykładowca: Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości i ASBIRO.

Piotr Matliński

Inwestor. Miłośnik Łodzi i łódzkich kamienic.

Ma na swoim koncie ponad 30 udanych projektów inwestycyjnych, w tym we współpracy z innymi uczestnikami WIWN®. Inwestuje w lokale mieszkalne i użytkowe, w blokach i kamienicach, jak również w wynajem krótkoterminowy.

Lider Łódzkiej Grupy WIWN®, zna prawdziwą wartość kontaktów międzyludzkich w biznesie. O nieruchomościach może rozmawiać godzinami.

Obecnie, we współpracy z Wojciechem Orzechowskim, wspólnie z Agnieszką i Grzegorzem, których poznał na warsztatach WIWN®, jest zaangażowany w projekt inwestycyjny Łódzkie Nieruchomości.

Sylwester Pobiarzyn i Przemysław Putno

Sylwester Pobiarzyn – przedsiębiorca, inwestor, urodzony handlowiec. Posiada 15 letnie doświadczenie w bankowości, od 8 lat właściciel firmy Contact Finance, która zajmuję się pośrednictwem kredytowym o bardzo wysokiej skuteczności. Nie boi się trudnych wyzwań i zaangażowania własnego kapitału, dzięki czemu jest wstanie poprowadzić nawet bardzo trudne tematy kredytowe.
Przemysław Putno – przedsiębiorca, inwestor, urodzony handlowiec. Na swoim koncie ma 11 letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Pracował w najlepszych zespołach sprzedażowych w Polsce, budował zespoły handlowców i tworzył marki firm zajmujących się sprzedażą nieruchomości. Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych.

Wspólnie stworzyli Podmiot Future Point, który zajmuje się współpracą z deweloperami w zakresie sprzedaży gruntów inwestycyjnych pod realizację zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, komercyjnej oraz przemysłowej. Future Point oferuje pełen zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości. Przygotowuje nieruchomości do sprzedaży poprzez kompleksową obsługę- audyt prawny, sprawdzenie możliwości zagospodarowania terenu, due diligence, porządkowanie stanów prawnych, ustanawianie służebności przesyłów oraz prowadzi wszelkie inne działania administracyjne na rzecz klientów. Kooperacja z największymi Inwestorami w Polsce umożliwia im dostęp do pakietów nieruchomości mieszkalnych, usługowych przed uruchomieniem oficjalnej sprzedaży. Realizuje również finansowanie zakupów przez Inwestorów po przez współpracę z Bankami oraz Funduszami Inwestycyjnymi. Umiejętnie realizuje proces „flip” na gruncie inwestycyjnym.

Natalia Cieślińska

Natalia swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęła w wieku 25 lat od kupna mieszkania w centrum Łodzi, które podzieliła na dwie kawalerki i wynajęła z zyskiem. W następnym roku kupiła kamienicę, którą poddała gruntownemu remontowi i urządziła w niej aparthotel Drukarnia Apartments.

Obecnie jest w trakcie realizacji nowego projektu Przędzalnia Apartments, który docelowo ma się składać z kilkudziesięciu mieszkań na wynajem krótkoterminowy. W ciągu dwóch lat osiągnęła wolność finansową. Nieruchomości stały się jej pasją i sposobem na życie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomaga innym w odkrywaniu ich drogi do wolności finansowej.

Damian Kleczewski

Inwestor na rynku nieruchomości, autor poradników: „Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości”, „Rozruch inwestycyjny”, współautor „Poradnika Inwestora Rynku Nieruchomości” i „Kompendium inwestora”; twórca marki Zrozumieć Nieruchomości; prowadzący audycję w Radiu Kontestacja, wykładowca studiów MBA Nieruchomości szkoły ASBIRO, doradca i szkoleniowiec.

Specjalizuje się w tworzeniu okazji inwestycyjnych w kamienicach. Planuje i wyznacza strategie działań remontowych, podatkowych i
optymalizacyjnych.

Mariusz Matrejek

Inwestor na rynku nieruchomości z 15 letnim doświadczeniem, właściciel kilku spółek celowych inwestujących na rynku nieruchomości. Swoja przygodę na rynku nieruchomości rozpoczynał od wynajmu i flipów, równocześnie pracując dla korporacji takich jak Microsoft, czy Atos.

W 2015 rzucił pracę w korporacji, poświęcając się w całości nieruchomościom. Mariusz specjalizuje się w analizie nieruchomości i tworzeniu biznesplanów inwestycji oraz prawidłowym zarządzaniu projektem. Jest rekordzistą jeżeli chodzi o osiągane stopy zwrotu i przeprowadzenie inwestycji bez własnego kapitału. Wolny finansowo, miłośnik jachtów i pokera.

Cena: 570 zł

 • bilet wstępu na Maraton WIWN® Dogrywka
 • wyżywienie + przerwy kawowe
 • networking
 • bilet wstępu na show teatralne
 • bezpłatny bilet wstępu na wieczór integracyjny dla inwestorów (na 9 czerwca – miejsce spotkania zostanie przedstawione tylko osobom, które wykupią swój bilet na Maraton WIWN® Dogrywka)

MIEJSCE WYDARZENIA

Aula Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
ul. Pomorska 251 A2-3,
90-001 Łódź, Polska

STOISKO I REKLAMA

Chcemy udostępnić Ci stoisko reklamowe, przy którym będziesz mógł pozyskiwać nowych klientów, promując swoje usługi lub produkty.

Na Twoją prośbę udostępnimy Ci także 5 minut na scenie, podczas panelu pod tytułem “TRENDY W INWESTOWANIU”. Dzięki temu będziesz mógł przedstawić swoją ofertę inwestycyjną i zaprosić nowych partnerów do współpracy.

Napisz już dziś – liczba miejsc reklamowych oraz na scenie jest ściśle ograniczona.
marketing@wiwn.pl

Patronem Medialnym Maratonu WIWN® jest:

logo-dgp

BONUSY

Bilet wstępu na wieczór integracyjny dla inwestorów za 0 zł

10% zniżki na metamorfozę biznes i biznes casual z Emilią Orzechowską

Kontakt: emilia.orzechowska@koremi.pl

Symulator Inwestowania w Nieruchomości w postaci Gry planszowej o wartości 800 zł za jedyne 290 zł

Książka Wojciecha Orzechowskiego - Wszystko o flipach w cenie 100 zł

Przed zakupem biletu zapoznaj się z regulaminem.

Cena: 570 zł

 • bilet wstępu na Maraton WIWN® Dogrywka
 • wyżywienie + przerwy kawowe
 • networking
 • bilet wstępu na show teatralne
 • bezpłatny bilet wstępu na wieczór integracyjny dla inwestorów (na 9 czerwca – miejsce spotkania zostanie przedstawione tylko osobom, które wykupią swój bilet na Maraton WIWN® Dogrywka)

UWAGA: Podczas MARATONU WIWN® Dogrywka oraz wieczoru integracyjnego obowiązuje dress code business casual. W gronie naszych Partnerów znajdziesz wsparcie w doborze ubioru na naszą konferencję.

KONTAKT

Organizatorem MARATON WIWN® Dogrywka 2018 jest:

WIWN® Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
ul. Piotrkowska 270; 90-361 Łódź
KRS 0000602924; NIP 725-212-02-27; REGON: 363751021

Obsługa klienta: tel. 609 09 09 06

E-mail: wojciech.orzechowski@wiwn.pl

www.zarabiajnanieruchomosciach.pl
www.wiwn.pl

archiwum-maraton-wiwin-styczen-2019
trendy-w-inwestowaniu