DOGRYWKA

BIZNES TO KONTAKTY

16 CZERWCA 2019 / WARSZAWA

Dzień pełen kontaktów z inwestorami, wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości oraz okazji do wzniesienia swoich możliwości inwestycyjnych na kolejny poziom. Dołącz do naszej społeczności i podążaj za moją najskuteczniejszą strategią inwestowania w nieruchomości podczas siódmej edycji Maratonu WIWN®.

KUP BILET NA 7 EDYCJĘ 19 STYCZNIA 2020 r.

STARTUJEMY ZA:

 • 00 days
 • 00 hours
 • 00 minutes
 • 00 seconds
Wojciech Orzechowski

DLACZEGO MARATON WIWN®?

Nazywam się Wojciech Orzechowski. Mogę przeprowadzić Cię przez cały proces Twojej pierwszej inwestycji.

W okresie pierwszych dwóch lat działalności Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości (WIWN®) pomogły już łącznie (online i na żywo) ponad 700 inwestorom przeprowadzić konkretne projekty inwestycyjne, które wygenerowały średnio ponad 30 tysięcy złotych zysku na każdym mieszkaniu. Co najważniejsze, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu 100% Uczestników WIWN® osiągnęło na swoich nieruchomościach zakładane zyski, a niektórzy nawet znacznie większe, niż planowali…

Cała idea WIWN® zrodziła konieczność organizowania cyklicznej imprezy, którą na prośbę rosnącej społeczności zorganizowaliśmy po raz pierwszy w styczniu 2017 roku. Nazwaliśmy ją Maraton WIWN®.

Dziś mam przyjemność zaprosić Cię na szóstą edycję Maratonu WIWN® – Biznes to kontakty, która odbędzie się 16 czerwca 2019 roku w Warszawie w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

W piątej edycji Maratonu udział wzięło ponad 1000 osób na żywo i około 150 uczestników online. Mniej więcej tyle samo uczestników spodziewamy się także teraz.

O KONFERENCJI

To już szósta edycja naszego inwestorskiego spotkania, które niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem w kręgu inwestorów oraz osób pragnących wejść w świat inwestowania w nieruchomości.

Słuchając uważnie potrzeb osób już inwestujących i chcących rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem oraz pytając o opinie wszystkich uczestników naszych wydarzeń – przygotowaliśmy wyjątkową formułę konferencji, którą stale udoskonalamy, wdrażając coraz to ciekawsze pomysły i  sugestie uczestników poprzednich edycji Maratonu WIWN®.

Maraton WIWN® jest wyjątkowy – zobaczysz i posłuchasz uczestników moich Warsztatów WIWN® osiągających ponadprzeciętne rezultaty i dochody z inwestowania w nieruchomości oraz innych znakomitych gości, posiadających wiedzę na temat technik sprzedażowych. A to jeszcze nie wszystko. Po Konferencji odbędzie się wieczór integracyjny, gdzie będziesz mógł zdobyć kontakty, które pozwolą Ci szybko rozwinąć Twój biznes.

Michał, Ania, Tomek odkryli, jak mogą zmienić swoje życie i porzucić korporację.

Ja i mój zespół WIWN® jesteśmy znani z organizowania wydarzeń na najwyższym poziomie. Chcąc zachować takie opinie, podejmujemy naprawdę duży wysiłek przygotowania konferencji, której na rynku inwestorskim jeszcze nie było.

Poza konkretną wiedzą spodziewaj się więc:

 • kontaktów do pozyskania na wagę złota,
 • pozytywnej dawki energii, która może odmienić Twoje podejście i przekonania do inwestowania,
 • smacznych posiłków w przerwach.

Przeczytaj poniżej, dla kogo przygotowujemy naszą konferencję Maraton WIWN®, czego możesz się spodziewać, kogo poznać i jak wiele zyskać – nawet jeśli jeszcze nie inwestujesz, ale masz (lub możesz pozyskać) kapitał rzędu 30.000 zł, aby zacząć.

Skupimy się
na wiedzy
merytorycznej

Rzeczowe szkolenia
wokół tematu inwestowania
w nieruchomości

Pokażemy
efekty naszych
absolwentów

Stworzymy atmosferę
sprzyjającą budowaniu
wartościowych relacji

Przedstawimy trendy w inwestowaniu (nie tylko na rynku nieruchomości) dla osób posiadających kapitał i chcących wejść o poziom wyżej

DLA KOGO

 • Dla osób chcących inwestować w nieruchomości i poszukujących wiedzy oraz kontaktów.
 • Dla osób poszukujących inwestorów kapitałowych.
 • Dla osób chcących pozyskać nowe możliwości lokowania swojego kapitału.
 • Dla wszystkich, którzy są zaangażowani w proces inwestycyjny, czyli dla:
  • pośredników,
  • ekip remontowych,
  • notariuszy,
  • projektantów,
  • sprzedawców materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyś zamienił pracę na etacie na własną działalność generującą przychody, dzięki którym w końcu mógłbyś podróżować po świecie, mieć więcej czasu dla siebie, dla rodziny i na odkrywanie oraz realizowanie swoich życiowych pasji…

Dołącz do tego nieprzeciętnego wydarzenia i przekonaj się, jak szybko możesz:

polepszyć jakość swojego życia,

poznać otwartych ludzi, którzy będą wspierać Cię w rozwoju i inwestowaniu,

zrealizować marzenia, które dotąd mogłeś traktować jako takie, które spełniają tylko wybrani lub szczęściarze.

Podczas konferencji Maraton WIWN®
16 czerwca w Warszawie, pod hasłem Biznes to Kontakty, nauczysz się przede wszystkim:

Jak przygotować się do całego procesu inwestycyjnego, tak aby nie przegapić żadnych ważnych formalności i czuć się pewnie przy podejmowaniu decyzji.

Jak zbudować biznes oparty na flipach, który w 6 lat pozwoli Ci zgromadzić kapitał rzędu 2 milionów złotych.

Jak radzić sobie z wyzwaniami podczas inwestowania w nieruchomości i jakiego typu mogą to być wyzwania.

Jak zamienić 30 tysięcy leżące na koncie na przyzwoity, stały miesięczny dochód i każdego roku, regularnie pomnażać zyski z inwestycji.

Jak mądrze zainwestować większy kapitał w kamienice, domy, lokale użytkowe lub inne większe nieruchomości.

Jak sprzedawać skutecznie, szybko i z wysokim zyskiem.

Ponadto:

 • Poznasz najnowsze trendy inwestowania na rynku polskim. Zostaną Ci przedstawione gotowe możliwości i rozwiązania inwestycyjne przez ekspertów na różnych rynkach inwestycyjnych.
 • Nie przegapisz okazji i poznasz bezpośrednio osoby, które wprowadzą Cię w szczegóły przedstawianych inwestycji.
  Co więcej – od razu będziesz mógł z tych możliwości skorzystać.
 • Wszystko po to, abyś miał wiedzę, jak jeszcze możesz rozwijać swoją działalność inwestycyjną lub jakie dalsze możliwości stoją przed Tobą otworem.

Być może to, co czytasz, wydaje Ci się nie do zrealizowania. Uwierz - zwykłemu Kowalskiemu też nie było łatwo się przekonać. Jednak takich “Kowalskich” mam na swoich Warsztatach Inwestowania w Nieruchomości setki i z wielką radością mogę obserwować ich życiowe transformacje. Widzę, jak z osób z zerową wiedzą zmieniają się w pewnych siebie ludzi, szalenie skutecznych inwestorów. Ta transformacja odbywa się nie tylko w zakresie zwiększania swojego majątku, ale jest ona też wewnętrzna - i to cieszy mnie najbardziej.

Poniżej poznasz szczegółowy program Maraton WIWN® DOGRYWKA

Tematem przewodnim tej konferencji będzie: BIZNES TO KONTAKTY

Dostarczymy Ci kilka możliwości inwestycyjnych, dowiesz się, w co inwestują inni, ale przede wszystkim – dostarczymy Ci merytorycznej wiedzy z zakresu inwestowania w nieruchomości.

UWAGA: Podczas Maratonu oraz wieczoru integracyjnego (o którym przeczytasz poniżej) obowiązuje dress code business casual. W gronie naszych Partnerów znajdziesz wsparcie w doborze ubioru na naszą konferencję.

PROGRAM

16 czerwca 2019

W niedzielę w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw od godziny 9:00 do 18:45 odbędą się wykłady, od 19:00 do 24:00 odbędzie Networking Uczestników Maratonu WIWN®.

Udział mogą wziąć tylko osoby z ważnym biletem. Na miejscu będzie można dokonać rejestracji.

Tego dnia będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu integracyjnym, aby zbudować relacje z innymi inwestorami, osobami doświadczonymi i realizującymi już swoje cele finansowe i życiowe.

To idealny moment na poznanie inwestora kapitałowego, na pozyskanie znajomości z osobami z Twojego regionu lub zbudowanie relacji z dostawcami perełek (dostawcami okazji na rynku).

Specjalnie dla Ciebie rezerwujemy miejsca w wybranej przestrzeni, tak abyś mógł bez problemu usiąść i cieszyć się nawiązywanymi relacjami.

Szczegółowy program:

8:00 Rejestracja
9:00 Wojciech Orzechowski, temat: Rozpoczęcie
10:00 Paweł Albrecht, temat: Networking kluczem do magicznego świata nieruchomości.
10:30 Tomasz Góra, temat: Postaw fundamenty projektu deweloperskiego!
11:00 Filip Kowarski, temat:  5 trików jak szybciej osiągnąć wolność finansową.
11:30 Adrian Otoliński, temat: Jak mądrze korzystać z dźwigni finansowej?!
12:00 Daniel Miedziński, temat: Gotowce, te małe i te duże
12:30 Patryk Sobczyk, temat: Biznesowy MIX zwiększający skalę.
13:00 Przerwa na lunch i networking
14:30 Tomasz Karauda, temat:  „21 gramów”
15:00 Natalia Cieślińska, temat: Najem krótkoterminowy, przez kontakty do sukcesu
15:30 Wojciech Orzechowski:  Podsumowanie ostatniego roku inwestycyjnego
16:00 Joanna Kalinowska, temat: Od zera do milionera, inwestowanie w Szwecji
16:30 Rafał Iwanowicz, temat:  Wszystkie jest trudne, dopóki nie stanie się łatwe.
17:00 Aksana Myśliwiec, temat: Homestaging: hit czy kit!
17:30 Wojciech Orzechowski, temat:  Co się wydarzy na rynku nieruchomości?
18:15 Mateusz Grzesiak, temat:  Zarządzanie emocjami podczas inwestowania w nieruchomości
18:45 Losowanie nagród
19:00 Rozpoczęcie networkingu
24:00 Zakończenie

PRELEGENCI

PRELEGENCI
wojciech-orzechowski

Wojciech Orzechowski

Biznesmen, Inwestor, Rentier, Mentor. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.PL®. Autor książek „Zarabiaj na Nieruchomościach” i „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta”, współautor książki „Finansowanie Nieruchomości” oraz twórca symulatora inwestowania w nieruchomości w postaci gry planszowej „Rentier®. Zapraszany do telewizji TVN, Polsat i DOMO+ w roli eksperta na rynku nieruchomości.

Biznesmen – od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.plWIWN.pl i HomeRevyou.

Inwestor – inwestowaniem w nieruchomości zajmuje się od 13 lat. Praktyk. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać. Posiada ponad 120 najemców, obecnie realizuje w Łodzi trzy projekty deweloperskie: Wiszące Ogrody, blok 45. mieszkań tworzony pod MINI-AKADEMIK, oraz kamienicę Słoneczne Tarasy.

Rentier – w 2014 r. osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech. Spędził tam 2 lata odpoczywając i ciesząc się życiem.

Mentor – twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL® – przeprowadza Uczestników przez cały proces inwestycyjny. Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już ponad 500 Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku opracował zabójczo skuteczną Strategię Inwestowania w Nieruchomości, dzięki której grupa jego inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski.

Prowadzi blog www.zarabiajnanieruchomosciach.pl

Twórca Symulatora Inwestowania w Nieruchomości w postaci gry planszowej „Rentier®. Celem gry jest nauczyć się obracać nieruchomościami na krajowym rynku.

Promotor kwartalnika „Strefa Nieruchomości” – czasopismo inspirujące, pokazujące wszelkie możliwości inwestycyjne na rynku nieruchomości. Czasopismo do nabycia w www.skleprentiera.pl lub Empiku.

Prelegent zapraszany przez koła naukowe działające przy: Uniwersytecie Łódzkim, SGH w Warszawie, Uniwersytecie Krakowskim, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Organizator największej w Polsce konferencji dotyczącej inwestowania w nieruchomości – Maraton WIWN® www.maratonwiwn.pl – która w styczniu 2019 roku zgromadziła 1025 inwestorów w auli Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz 125 online. Wieloletni Prezes Zarządu Wspólnoty Piotrkowska 270 (16-piętrowy wieżowiec w Łodzi).

Uczestnicy warsztatów zrobili do tej pory ponad 500 flipów (dane na luty 2019 r.). Największy zysk na jednym mieszkaniu to 145 tys. zł. Największy zysk na gotowcu inwestycyjnym – 165 tys. zł.  Największa liczba kupionych mieszkań w 3. roku przez jednego uczestnika to 80 szt. (liczba ta nie jest ujęta w powyższych statystykach). W 2018 r. 180 osób przystąpiło do II etapu Warsztatów WIWN®, dotyczącego pierwszego remontu swoich nieruchomości. Powyższy wynik uwzględnia zaledwie 0,7% transakcji nieudanych.

Łączna wartość inwestycji prowadzonych osobiście przez Wojciecha Orzechowskiego lub jego spółki na I kwartał 2019 roku obejmuje wartość ponad 60 mln zł.

pawe-albrecht

Paweł Albrecht

Paweł Albrecht – specjalista od wyszukiwania i finansowania okazji inwestycyjnych. Swój pierwszy milion złotych na nieruchomościach zarobił już w wieku 26 lat, dzięki ogromnej siatce kontaktów.

Paweł opowie o możliwościach inwestycyjnych wynikających z bogatej siatki kontaktów.

tomasz-gra

Tomasz Góra

Przedsiębiorca, Inwestor, Menadżer Projektu, Deweloper.

Od 1995 prowadzi własne firmy specjalizuje się w finansach, inwestycjach, dużych nieruchomościach.
Obecnie prowadzi wraz z Wojtkiem Orzechowskim 5 dużych projektów deweloperskich 100 mln zł.
Opowie jak przygotować, sfinansować i poprowadzić projekty deweloperskie.

filip-kowarski

Filip Kowarski

Przedsiębiorca, inwestor na rynku nieruchomości, autor książki „Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej”.

Od 11 lat z sukcesem prowadzi firmę, gdzie wszyscy pracownicy pracują zdalnie z różnych zakątków świata. Uwielbia okazyjne loty w egzotyczne kierunku, na których testuje (prawie) wszystkie lokalne potrawy.

Uważa, że każdy dzięki wolności finansowej powinien mieć możliwość pracy w miejscu, które lubi, z ludźmi z którymi chce i nad tematami, które go fascynują.

Opowie nam o tym, jak osiągnąć wolność finansową, dzięki najskuteczniejszym metodom inwestowania w nieruchomości.

adrian-otoliski

Adrian Otoliński

Inwestor oraz doradca inwestycyjny i kredytowy w Norwegii i w Polsce. W ciągu ostatnich lat wraz z klientami i inwestorami wziął udział w zakupie nieruchomości za ponad 200 mln złotych!

Wiedzę, którą zdobył studiując na Akademii Morskiej w Gdyni oraz biorąc udział w licznych szkoleniach, wykorzystuje w pracy w bankowości od 2007 roku.

Trenując biegi średnie przez 11 lat i wygrywając Mistrzostwa Polski w biegu na 800m, Adrian ukształtował swój charakter, determinacje i wiarę w rzeczy niemożliwe.

Adrian opowie w jaki sposób można przygotować się finansowo do zakupu nieruchomości oraz jak sprawnie korzystać z dźwigni finansowej do realizacji kolejnych projektów inwestycyjnych.

daniel-miedziski

Daniel Miedziński

Młody inwestor, deweloper, przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2017 roku, nie posiadając kapitału na start. Oparł swój biznes głównie na przygotowywaniu gotowców inwestycyjnych dla inwestorów oraz flipach.

Dziś realizuje projekty deweloperskie i finalizuje zakup kamienicy. Pokazuje, że można inwestować w nieruchomości bez swojego kapitału i realizować milionowe projekty przy użyciu dźwigni finansowej.

Niegdyś zawodnik sportów walki, które ukształtowały jego charakter i determinację w dążeniu do celów, co pomogło mu przejść niełatwa drogę do wymarzonego biznesu w nieruchomościach. Na konferencji opowie między innymi o gotowcach inwestycyjnych, ciemnych stronach tego biznesu oraz o tym jak współpracować z inwestorami.

patryk-sobczyk

Patryk Sobczyk

Przedsiębiorca, prowadzący własną działalność o charakterze flipów i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, uczestnik Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL., współprowadzący poznański oddział Stowarzyszenia Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Odkąd pamięta zawsze działał kreatywnie i przede wszystkim na własną rękę. Z etatem nigdy nie było mu po drodze. Jako nastolatek zajmował się flipowaniem elektroniki – kupował tanio, robił ładne zdjęcia i sprzedawał drożej. Teraz robi to samo, tylko na nieruchomościach.

Pomimo młodego wieku skutecznie inwestuje. Ma już za sobą wiele zakończonych z sukcesem projektów. Zawsze uważa, że najważniejszą podstawą prowadzenia biznesu są ludzie i tylko dzięki dobrym kontaktom można osiągać więcej.
To pozwala mu prowadzić 8 flipów w jednym czasie.

Codzienna harówka nie jest mu obca, dzięki pasji do sportu. Sport nauczył go wytrzymałości, przełamywania swoich barier i stawiania sobie coraz wyższych celów. W wolnym czasie pasjonat biegania i triathlonu.

Podczas prelekcji opowie, w jaki sposób można zwiększać skalę dzięki umiejętnemu łączeniu różnych gałęzi swojej działalności w nieruchomościach.

tomasz-karauda

Tomasz Karauda

Społecznik i lekarz z powołania.

 • Lekarz w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych
 • Doktorant Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
 • Członek zarządu Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy
 • Rzecznik prasowy Porozumienia Rezydentów

Opowie o tym, o czym nie mówi się publicznie – czyli jak żyć gdy sukcesów nie ma.

natalia-cieslinska

Natalia Cieślińska

Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęła w wieku 25 lat od kupna mieszkania w centrum Łodzi, które podzieliła na dwie kawalerki i wynajęła z zyskiem. W następnym roku kupiła kamienicę, którą poddała gruntownemu remontowi i urządziła w niej Aparthotel Drukarnia Apartments.

Obecnie Natalia jest w trakcie realizacji remontu i rozbudowy swojego Aparthotelu, o kolejne 6 apartamentów na wynajem krótkoterminowy. W ciągu dwóch lat osiągnęła wolność finansową. Nieruchomości stały się jej pasją i sposobem na życie.

Prowadzi również 3-Tygodniowe Warsztaty z Wynajmu Krótkoterminowego, które odbywają się całkowicie online, w zamkniętej grupie na Facebooku. Natalia przeszkoliła już ponad 150 osób. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomaga innym w odkrywaniu ich drogi do wolności finansowej.

joanna-kalinowska

Joanna Kalinowska

Zaczynała od zera w Szwecji, jednak dzięki ciężkiej pracy, kreatywnemu myśleniu oraz inwestorskiej odwadze osiągnęła fantastyczny sukces. Niesamowicie pozytywna, zawsze uśmiechnięta ,która swoją energią zaraża ludzi wokół siebie. Cechuje ją ogromne samozaparcie w dążeniu do wyznaczonych celów oraz pracowitość.

Wraz z mężem prowadzą kilka firm, w tym siłownię, usługi budowlane i sprzątające oraz aktywnie inwestują w nieruchomości na rynku szwedzkim i polskim.

Absolwentka oraz Wykładowca w Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobowego ASBIRO w Warszawie. Pomysłodawczyni i założycielka szwedzkiego oddziału ASBIRO INVESTORS SWEDEN.

Jak określają ją znajomi i współpracownicy “kobieta wulkan” – nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jej historia jest dowodem na to, że można stać się właścicielem nieruchomości nie angażując w to żadnego kapitału początkowego.

Podczas prelekcji opowie nam jak dzięki łączeniu różnych gałęzi swoich działalności buduje swoją niezależność finansową.

Rafał Iwanowicz

Rafał Iwanowicz

Handlowiec, przedsiębiorca, inwestor nieruchomości, wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz były reprezentant kraju w Piłce wodnej.

Pasjonat rozwoju i zdrowego żywienia. Stanowi żywy przykład że inwestować w nieruchomości może zacząć każdy.

aksana-myliwiec

Aksana Myśliwiec

Od kilku lat home stager, od dawna pasjonatka dekorowania wnętrz, od zawsze miłośniczka piękna, a zarazem zwolenniczka praktycznych i skutecznych rozwiązań.

Absolwentka licznych szkoleń i praktyk, Home Stager z kilkuletnim doświadczeniem, specjalista od „trudnych” mieszkań, podzieli się z Państwem praktycznymi wskazówkami jak podnieść na wartości mieszkanie lub dom, oraz jak przyśpieszyć sprzedaż lub wynajem Twojej nieruchomości z jak najmniejszym nakładem finansowym.

Z wyposażeniem wnętrz związana od 6 lat, z nieruchomościami od trzech, kiedy rozpoczęła swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Właśnie od tamtej pory, wieloletnia pasja oraz praca związana z wnętrzami na stanowisku Kierownika Projektu po odpowiednim przygotowaniu i wyspecjalizowaniu się przerodziły się w zawód Home Stagera. Podczas wykładu poznasz najważniejsze zasady tego jak podnieść mieszkanie lub dom na wartości oraz jak przyśpieszyć sprzedaż lub wynajem nieruchomosci. Dostaniesz też cenne wskazówki jak to zrobić samemu i nie popełnić przy tym ewentualnych błędów, lub jak wspołpracować z Home Stagerem, kiedy zlecasz usługę na zewnątrz. Niezależnie od sposobu, dowiesz się jak powinna zostać przygotowana nieruchomość zanim trafi na rynek, żeby się wyróżniała na tle innych ofert, a transakcja przebiegła jak najszybciej i z jak największym zyskiem.

mateusz-grzesiak

Dr Mateusz Grzesiak

Psycholog, międzynarodowy trener i konsultant. Szkoli międzynarodowo od ponad 17 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich.

Ukończył studia magisterskie z prawa i psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Nigdy nie spoczywa na laurach i jest żywym dowodem na to, że chcieć to móc. Nieustannie się rozwija, obecnie robi doktorat z psychologii na University of Southern California oraz doktorat z pedagogiki w Akademii WSB. Napisał 17 książek z zakresu psychologii, jest też autorem licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. To twórca zintegrowanego modelu kompetencji miękkich Mixed Mental Arts, przyjmujących formę uniwersalnych modeli zmiany aplikowanych w obszarach marketingu, relacji, samorealizacji, zarządzania i duchowości. Na co dzień pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata.

PROWADZĄCY

Konferencję Maraton WIWN® poprowadzą:

adam-szafran-i-roman-kawszyn
Adam Szaran

Adam Szaran

Manager sprzedaży i handlowiec w obszarze usług dla biznesu i finansów. Ekspert TVN BiŚ oraz DD TVN.

Wykładał w Akademii Telewizyjnej TVP, prowadził audycje tematyczne w lokalnych rozgłośniach radiowych. Dyplomowany coach i trener biznesu ze specjalizacją w zakresie wsparcia i optymalizacji sprzedaży. Szkolił i doradzał dla takich marek, jak m.in.: Adidas, Reebok, Levi`s, Lotos, Vox, Agora, Tax Care, Belvedere, Komfort, Zepter, Thalgo.

Autor i współautor trzech publikacji w formie CD (Storytelling, Techniki obrony ceny, Psychotechniki w przyjęciu reklamacji) oraz bestsellerowej książki (Techniki Obrony Ceny). Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners.

Roman Kawszyn

Roman Kawszyn

Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, Marketingu i Szkoleń.

Charyzmatyczny lider i mówca. Współpracował m.in. z: TVP, Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ. Autor i współautor trzech książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny i Pierwsze skrzypce) oraz audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling, Prawda i Charyzma, Strategie efektywności Sprzedażowej).

Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners, firmie, zajmującej się dostarczaniem produktów rozwojowych dla sił sprzedaży.

MIEJSCE WYDARZENIA

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw,
Ul. Skalnicowa 21
04-797 Warszawa, Polska

STOISKO I REKLAMA

Chcemy udostępnić Ci stoisko reklamowe, przy którym będziesz mógł pozyskiwać nowych klientów, promując swoje usługi lub produkty.

Napisz już dziś – liczba miejsc reklamowych ograniczona.
marketing@wiwn.pl

SPONSORZY

BRICOMAN Zawsze gdy budujesz i remontujesz

Napisz do nas, aby dowiedzieć się, jak możesz zostać sponsorem: Michał Gutowski, marketing@wiwn.pl  tel. 609 09 09 06

Partnerzy

Patronat medialny

Strefa Nieruchomości – Magazyn Inwestora

Strefa Nieruchomości - Magazyn Inwestora
comparic24.tv

Bilety dostępne w Sklepie Rentiera
do 15 czerwca, godz. 21:00

Podczas MARATONU WIWN® oraz wieczoru integracyjnego obowiązuje dress code business casual.
W gronie naszych Partnerów znajdziesz wsparcie w doborze ubioru na naszą konferencję.

KONTAKT

Kontakt w sprawie konferencji:

Michał Gutowski
tel. 609 09 09 06

Organizatorem MARATON WIWN® 2019 jest:

WIWN® Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
ul. Piotrkowska 270; 90-361 Łódź
KRS 0000602924; NIP 725-212-02-27; REGON: 363751021

E-mail: wojciech.orzechowski@wiwn.pl

www.zarabiajnanieruchomosciach.pl
www.wiwn.pl

archiwum-maraton-wiwin-styczen-2019
trendy-w-inwestowaniu