Wojciech Orzechowski

DLACZEGO MARATON WIWN®?

Nazywam się Wojciech Orzechowski. Od 2014 roku buduję społeczność ludzi, których uczę biznesu polegającego na pomnażaniu kapitału dzięki inwestowaniu w nieruchomości.

Bardzo szybko zauważyłem potrzebę integracji społeczności inwestorów i tak powstał Maraton WIWN®, czyli spotkanie w formie konferencji, na której uczestnicy zdobywają wiedzę, inspirują się do działania i nawiązują relacje biznesowe z innymi osobami.

Dobrze wiem, jak ogromną wartość w biznesie mają kontakty, dlatego takie spotkania dają Ci niesamowitą możliwość do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych.

Już w 2016 roku powstał pomysł, aby zorganizować takie wydarzenie i rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszego Maratonu WIWN®, który odbył się w styczniu 2017, a udział w nim wzięło ponad 450 osób.

Maraton, ponieważ występuje dużo osób, które mają 20-minut na opowiedzenie swojej historii.

Maraton, ponieważ masz tylko kilka godzin, aby zagarnąć jak najwięcej informacji dla siebie.

Maraton, ponieważ to wydarzenie może otworzyć Ci drzwi do Twojego dalszego rozwoju.

W spotkaniach biorą ludzie z różnych branż związanych z rynkiem nieruchomości.

Spotkasz tutaj właścicieli biur nieruchomości, pośredników, prawników, notariuszy, księgowych, architektów, projektantów wnętrz itd. Spotkasz także inwestorów z kapitałem lub z dostępem do okazji inwestycyjnych.

Spotkasz osoby z różnych branż, które dopiero zaczynają się interesować nieruchomościami, a także osoby, które mają już bardzo bogate doświadczenie inwestorskie.

Jestem przedsiębiorcą z ponad 20-letnim stażem, a w nieruchomości inwestuję od 2006 roku.

Zaczynałem od pojedynczych mieszkań na rynku wtórnym, a obecnie realizuje 7 projektów deweloperskich o wartości ponad 220 mln zł. Nie wszedłbym na ten poziom, gdyby nie wartościowa siatka kontaktów i relacje, które przez ten czas nawiązałem.

Dzisiaj chcę Cię zachęcić do tego, abyś poszedł moimi śladami i skorzystał z Najskuteczniejszej Strategii Inwestowania w Nieruchomości, dzięki której postawisz swój pierwszy, bezpieczny krok na rynku nieruchomości w Polsce.

Nowe możliwości. Nowe rozwiązania

Relacja z ostatniej, dziewiątej konferencji Maraton WIWN®, która odbyła się 29 maja 2022 roku w Warszawie.

Biznes to Kontakty

16 czerwca 2019 r. w Warszawskim DoubleTree by Hilton odbyła się szósta edycja konferencji Maraton WIWN®, w której wzięło udział blisko 1000 Uczestników!