Karnawał 2017

14-15 stycznia 2017

Maraton kończy się za:
 • 00 dni
 • 00 godziny
 • 00 minuty
 • 00 sekundy

Prelegenci

18 prelegentów opowie jak działają po szkoleniu z Najskuteczniejszej Strategii Inwestowania w Nieruchomości WIWN®

 • Wojciech Orzechowski
  Wojciech Orzechowski Łódź

  Biznesmen, Inwestor, Coach, Rentier. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®. Autor książki Zarabiaj na nieruchomościach. Twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”

 • Monika i Tomek Strojewski
  Monika i Tomek Strojewski Warszawa

  Jedni z pierwszych uczestników WIWN®. Do dzisiaj kupili 11 nieruchomości. Pierwsze w Pruszkowie. Zysk 38 tys zł. Opowiedzą także o licytacjach komorniczych. Po rozpoczęciu przygody z nieruchomościami bardzo szybko rzucili swoje etaty i zajęli się tylko inwestowaniem z nieruchomości.

 • Ania Paprota i Mariusz Sikorski
  Ania Paprota i Mariusz Sikorski Warszawa

  Saska Kępa, przytulna kawalerka z meblami. Zysk 40 tys zł. Zawsze marzyli aby zrobić pierwszą nieruchomość. Wykazali się odwagą i aktywnością. Na co dzień rozkręcają własny biznes.

 • Grzegorz Ziemiakowicz
  Grzegorz Ziemiakowicz Łódź

  Nie wierzył, że można. Pierwsze mieszkanie w Łodzi w cenie przerażająco niskiej za 2100zł/m2. Od zawsze jest handlowcem, obecnie prowadzi swoją działalność gospodarczą, pracuje w handlu. Sympatyczny, otwarty, uśmiechnięty – zawsze pozytywnie nastawiony do życia.

 • Łukasz Masalon
  Łukasz Masalon Polska

  Bankier z rocznym stażem. Będzie mówił o tym co wyszło mu najlepiej podczas remontu oraz jakich rzeczy będzie unikał przy następnych inwestycjach. Opowie również jak wyglądał przebieg jego „kariery” w nieruchomościach oraz o ciekawej sytuacji przy sprzedaży domu sąsiada.

 • Milos Dragovic
  Milos Dragovic Warszawa

  Serb z pochodzenia. Pokazał, że w Polsce można inwestować. Pierwsze mieszkanie także na Saskiej Kępie. Na co dzień jest konsultantem strategicznym. Dodatkowo łączy pracę z inwestowaniem w nieruchomości.

 • Marta i Tomasz Boćkowski
  Marta i Tomasz Boćkowski Poznań

  Tomasz Boćkowski, 31 lat, od początku swojej ścieżki zawodowej związany z Bankami, gdzie zajmował stanowiska eksperckie w zakresie finansowania Przedsiębiorstw.

  Marta Puls-Boćkowska, Stanowisko: Dyrektor Operacyjny. Pełna dyspozycyjność w pracy. Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne.

 • Magda Metrycka i Dariusz Donat
  Magda Metrycka i Dariusz Donat Kielce

  Pierwsze dwa mieszkania w Kielcach. Po wielu latach pracy w korporacji, postanowili coś zmienić w swoim życiu. Rynku nieruchomości uczą się od razu na głębokiej dla nich wodzie, kupując dwie nieruchomości w ciągu jednego tygodnia. Sześcioletni plan dojścia do rentierstwa jest zbyt daleki, mają apetyt na więcej i szybciej :-).

 • Gosia i Damian Kula
  Gosia i Damian Kula Kraków

  Obecnie razem z żoną pracują i inwestują w nieruchomości. Domyślnie Gosia planuje zrezygnować z etatu i poświęcić się w całości inwestowaniu w nieruchomości. Obecnie są po sprzedaży swojej pierwszej nieruchomości, na której uzyskali 20 000 zł zysku. W dalszym czasie planują kolejne nieruchomości.

 • Jacek Deka
  Jacek Deka Łódź

  Pracuje w branży służb utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym. Oprócz tego zaczął równocześnie inwestować w nieruchomości. Nabył, wyremontował i sprzedał swoją pierwszą nieruchomość z zyskiem 25 000 zł. Kwota z jaką zaczynał myśleć o inwestowaniu nie przekraczała 1 tyś zł. Dalej realizuje plan inwestycji w nieruchomości.

 • Łukasz Chlebicki
  Łukasz Chlebicki Polska

  Inwestor, przedsiębiorca – kupił swoją pierwszą kamienicę i o tym będzie opowiadał.

 • Tomasz Filipkowski
  Tomasz Filipkowski Polska

  Na co dzień Tomasz pracuje jako urzędnik, a z wykształcenia jest prawnikiem. Obecnie swoją pracę łączy z inwestowaniem w nieruchomości. Opowie na temat przekształcania poddaszy w mieszkania.

 • Piotr Głowacki
  Piotr Głowacki CEO Infoinwestor.pl

  Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, Twórca Projektów Szkoleniowo-Inwestycyjnych, Trener i przede wszystkim Inwestor. W 2009 r. założył serwis Infoinwestor.pl, z którego korzysta 15 000 użytkowników.

 • Patryk Sołtysiak
  Patryk Sołtysiak Polska

  Patryk Pracuje w branży farmaceutycznej, jest specjalistą od zapewniania jakości, a od niedawna inwestuje w nieruchomości. Obecnie jestem na etapie piątej nieruchomości, a najwyższy zysk, jaki osiągnął to 50 000 zł. Będzie także opowiadał o swoich dwóch pierwszych nieruchomościach na których zarobił po 40 tys. na każdej, a sprzedaż trwała nie dłużej niż 2 dni.

 • Damian Kleczewski
  Damian Kleczewski Polska

  Inwestor na rynku nieruchomości od 2010r., autor poradnika Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości i współautor Poradnika inwestora rynku nieruchomości; prowadzący audycję Zrozumieć Nieruchomości w Radiu Kontestacja
  specjalizacja: wynajem na pokoje dużych mieszkań, kawalerki (wielka płyta i kamienice)

 • Grzegorz Turniak
  Grzegorz Turniak Polska

  Inspirujący mówca. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 1000 sesji networkingowych dla przeszło 100.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska.

 • Robert Przygoda i Paweł Nykiel
  Robert Przygoda i Paweł Nykiel Polska

  Robert Przygoda – Coach, Przedsiębiorca, Inwestor, bloger, autor e-booka ”Alternatywne metody finansowania nieruchomości„…
  Paweł Nykiel – Przedsiębiorca, właściciel i Prezes Zarządu w Deveres Sp. z o.o., Mindpol sp.z.o.o., Altera Vita sp.z o.o….

DO DYSPOZYCJI TWOJEJ FIRMY SĄ

 • Mec. Mateusz Chudzik
  Mec. Mateusz Chudzik Łódź

  Radca prawny | partner w Kancelarii „Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” sp.p. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, radca prawny wpisany na listę radców prawnych OIRP w Łodzi; partner w Kancelarii „Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” sp.p.

 • Piotr Sakiewicz – Doradca finansowy
  Piotr Sakiewicz – Doradca finansowy Konsultacje kredytowe

  Dyrektor Zarządzający w Grupie Finansowej POWER HOLDING. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, swoje pierwsze kroki stawiał w mBanku. Ekspert z zakresu finansowania nieruchomości i kredytów hipotecznych.

 • Agnieszka Liguz
  Agnieszka Liguz Architekt
 • Paweł Marcinkiewicz
  Paweł Marcinkiewicz Architekt

Program

logo-mini-gradient

Sobota, 14 stycznia 2017

15:00 – 16:00 Rejestracja + Networking Rejestracja uczestników Maratonu oraz Networking z Grzegorzem Turniakiem

16:00 – 16:30 Wojciech Orzechowski Powitanie

16:30 – 17:00 Ania Paprota i Mariusz Sikorski Saska Kępa to nasza pierwsza nieruchomość, ale jakże śliczna – pokażemy Ci ją i opowiemy o niuansach z nią związanymi.

17:00 – 17:30 Grzegorz Ziemiakowicz Zakup pierwszego mieszkania w rewelacyjnej cenie. Przeprawy z remontem i  sprzedaż.

17:30 – 17:45 Przerwa
17:45 – 18:15 Łukasz Masalon Myślał, że inwestowanie w nieruchomości to pestka. Wśród uczestników WIWN® wszyscy go znają z filmów szkoleniowych.

18:15 – 18:45 Milos Dragovic Pierwsze mieszkanie także na Saskiej Kępie. Na co dzień jest konsultantem strategicznym. Dodatkowo łączy pracę z inwestowaniem w nieruchomości.

18:45 – 20:00 Kolacja
20:00 – 20:30 Tomasz i Marta Boćkowscy „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska” – czyli krótkie podsumowanie porażek, które doprowadziły nas do ścieżki inwestora.

20:30 – 21:00 Dariusz Donat i Magda Metrycka „Planowanie – klucz do sukcesu”. Opowiemy o tym, co było oczywiste a nie mieliśmy pojęcia i o tym jak się uczyć na własnych błędach.

21:00 – 21:30 Damian i Gosia Kula Naszą pierwszą nieruchomość sprzedawaliśmy trzy miesiące. To były długie trzy miesiące analiz i nauki.

21:30 – 22:00 Jacek Deka Z ekipą remontową są zawsze problemy – nieważne czy robisz jedną czy wiele nieruchomości. Rok walczyłem o kredyt, długo szukałem perełki. A jak znalazłem – ekipa popsuła zbyt wiele.

22:00 – 01:00 Wieczór wymiany kontaktów

Niedziela, 15 stycznia 2017 r.

09:00 – 10:00 Piotr Głowacki Jak zarabiać Miliony na Rynkach Finansowych ale i nie tracić milionów, czyli o budowie Portfeli inwestycyjnych złożonych z kruszców, inwestycji giełdowych/walutowych i nieruchomości.

10:00 – 10:45 Łukasz Chlebicki Kilka zdań o sobie – dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Moja pierwsza nieruchomość inwestycyjna – jak na nią trafiłem?

10:45 – 11:00 przerwa
11:00 – 11:30 Patryk Sołtysiak Dwie pierwsze nieruchomości – każda z nich sprzedana z zyskiem powyżej 40 tys zł, czas sprzedaży nie dłużej niż dwa dni. Jak to zrobiłem? O tym właśnie opowiem.

11:30 – 13:00 Tomasz Filipkowski Przekształcanie poddaszy w mieszkania (zrobiłem cztery) Złota myśl: „Flipy są lepsze niż wynajem. Na wynajmie nie mogę zarobić tak dużej gotówki, jak na flipach.”

13:00 – 14:00 Lunch
14:00 – 14:30 Monika i Tomek Strojewski 11 nieruchomości za nami – opowiemy o przygodach podczas inwestowania, mamy także dużą wiedzę o nieruchomosciach komorniczych – zapewniamy, że nie zanudzimy Cię.

14:30 – 16:00 Damian Kleczewski Jak inwestować w kawalerki w kamienicach i mieszkania w wielkiej płycie? Jak zrobić rentowność kawalerki na poziomie 15%? Model funkcjonalnych kawalerek trzypokojowych. Zakres przygotowań, negocjacji, remontów i adaptacji na pokoje mieszkań w wielkiej płycie i kamienicach.

16:00 – 16:15 Przerwa
16:15 – 17:30 Grzegorz Turniak Nawiązywanie relacji z Dostawcami Perełek

17:30 – 18:30 Robert Przygoda i Paweł Nykiel System finansowy przyszłości

18:30 – 19:00 Wojciech Orzechowski Zakończenie

Stoisko i Reklama

logo-mini-gradient

Podczas wydarzenia możesz wystawić swoje stoisko i dotrzeć do swoich klientów. Promując swoje usługi lub produkty.

Napisz już dziś, liczba miejsc ograniczona. Kontakt – marketing@wiwn.pl

Bonusy

gra

Każdy kto weźmie udział w Wydarzeniu Maraton WIWN®
będzie mógł zakupić Symulator Inwestowania w Nieruchomości
w postaci Gry planszowej o wartości 800 zł za jedyne 290 zł.

Kontakt

Wojciech Orzechowski
Tel. +48 693-704-142
E-mail: wojciech@wiwn.pl

Organizatorem jest:
wiwn-logo
WIWN.pl ® Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
ul. Piotrkowska 270; 90-361 Łódź
KRS 0000602924; NIP 725-212-02-27; REGON: 363751021

www.zarabiajnanieruchomosciach.pl
www.wiwn.pl