Zostań
wolny finansowo!

13-14 stycznia 2018

Największa w 2018 roku konferencja poświęcona inwestowaniu w nieruchomości.
Mamy 1000 miejsc – pozostało 20 wejściówek – spiesz się.
Ruszamy za:
 • 00 dni
 • 00 godziny
 • 00 minuty
 • 00 sekundy
0
Uczestników MARATONU WIWN®
0
Uczestników WIWN®
0
Doświadczonych prelegentów
Prawie 0
Godzin praktycznej wiedzy

O kongresie

Udział w III edycji MARATONU WIWN® – ZOSTAŃ WOLNY FINANSOWO zapowiedziało 1000 uczestników.
Zdobywamy rynek nieruchomości, podwajamy kapitał z roku na rok.
Naszym celem jest WOLNOŚĆ FINANSOWA.

Realizujemy program
Najskuteczniejszej Strategii Inwestowania w Nieruchomości WIWN®.

Niektórzy z nas są już po 32 flipach, niektórzy dopiero zaczynają przygodę z pierwszym mieszkaniem.
Stale doskonalimy się i uczymy poznając nawzajem nasze techniki działania i wspólnie pogłębiając wiedzę.
Opowiadamy o naszych błędach i sukcesach. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Chcesz nas posłuchać?
Prelegenci przeszkoleni przez Wojciecha Orzechowskiego obrócili co najmniej jedną nieruchomością.
Powyższe informacje dotyczą prelegentów występujących dla Państwa w sobotę.
Niedzielni prelegenci to specjaliści, szkoleniowcy, mentorzy, którzy przekażą nam jeszcze więcej wiedzy jak inwestować w nieruchomości.
Dowiedz się więcej


13-14 stycznia 2018 r.
Startujemy w sobotę o 16.00 – kończymy w niedzielę o 18.30.


Maraton – ponieważ nastawiamy się na masę informacji.
Co 30 minut nowy prelegent. Co 30 minut nowe informacje.
Co 30 minut opowieści o sukcesach i porażkach.


Podczas Maratonu WIWN® będziesz mógł zasięgnąć porad:Piotra Sakiewicza – doradcy kredytowego
Mec. Mateusza Chudzika – radcy prawnegoBądź koniecznie.


Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane promocją swoich usług i produktów na stoiskach podczas całego kongresu Maraton WIWN® Dogrywka.
Prosimy o kontakt marketing@wiwn.pl

logo-mini-gradient

Prelegenci

Kilkunastu prelegentów opowie jak działają po warsztatach z Najskuteczniejszej Strategii Inwestowania w Nieruchomości WIWN®

Profile prelegentów są na bieżąco uzupełniane.
 • Wojciech Orzechowski
  Wojciech Orzechowski Łódź

  Biznesmen, Inwestor, Coach, Rentier. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®. Autor książki Zarabiaj na nieruchomościach. Twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”

 • Sławek Muturi
  Sławek Muturi

  Sławek swoje pierwsze mieszkanie na wynajem kupił w 1998 roku (20 lat temu!). Dzięki konsekwentnie budowanemu portfelowi M na wynajem w maju 2009 roku, w wieku 43,5 lat przeszedł na emeryturę. Od tego czasu jego misją jest wspieranie wolności finansowej Polek i Polaków.

 • Paweł Albrecht
  Paweł Albrecht

  Specjalista w zakresie pozyskiwania ofert inwestycyjnych i ich finansowania. Jest źródłem kontaktów i wiedzy dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości. Jego główną działalnością jest Sourcing, czyli dostarczanie inwestorom okazji poniżej ceny rynkowej. Tworzy gotowce inwestycyjne – mieszkania na wynajem.
  Prowadzi również bloga pod adresem www.pawelalbrecht.com oraz podcast ALBRECHT o nieruchomościach.

 • Jerzy Sempowicz
  Jerzy Sempowicz

  Jerzy Sempowicz, przedsiębiorca od 1992 roku. Właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej oraz, przede wszystkim, inwestor bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania.

 • Wojciech Woźniczka
  Wojciech Woźniczka

  Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor książki NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.

   

 • Marta Smith
  Marta Smith

  Marta Smith osiągnęła niezależność finansową jeszcze przed trzydziestką dzięki inwestowaniu w nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Używając wachlarza różnych strategii, wykonała ponad 70 projektów inwestycyjnych w ciągu zaledwie 4 lat. Jest właścicielką 20 domów na wynajem i 3 hoteli,…

 • Honorata Lubiszewska, Sylwia Sikorska
  Honorata Lubiszewska, Sylwia Sikorska

  Mentorki Marketingu i Budowania Dochodowych Biznesów Online.
  Twórczynie i właścicielki marki embraceyourlife.pl. Autorki bloga, video i wielu publikacji. Marzycielki. Inwestorki na rynku nieruchomości. Podróżniczki.

 • Alexander Weiss
  Alexander Weiss

  Alex wie, że w życiu czas jest ograniczony. Postanowił działać i nie czekać na innych. 20 lat prowadzi własne przedsiębiorstwa w różnych branżach, od szpitalnictwa, przez firmy handlowe przechodząc do branży nieruchomości.

 • Łukasz Łopuch
  Łukasz Łopuch

  Najmłodszy WIWNowiec. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął blisko 1,5 roku temu, po napisaniu matury. Mając 19 lat zapisał się na Warsztaty do Wojtka razem ze swoim tatą, którego udało mu się przekonać do wspólnego biznesu. „Flippują” w stolicy. W swojej prezentacji opowie o swoich początkach.

 • Dominika Zakrzewska-Olędzka Artur Olędzki
  Dominika Zakrzewska-Olędzka Artur Olędzki

  Dominika Zakrzewska-Olędzka obecnie doktorantka, edukator i wykładowca. Współzałożycielka fundacji Żywy Most promującej dialog międzykulturowy.
  Artur Olędzki w tej chwili Analityk biznesowy IT, konsultant IT w sprawach miękkiego HR.

 • Andrzej Syta
  Andrzej Syta

  Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, od ponad 18 lat związany z branżą IT. Obecnie lider zespołu wsparcia sprzedaży. Odpowiada za doradztwo i konsulting w zakresie technologii informatycznych oraz promowanie nowoczesnych rozwiązań w odpowiedzi na cyfrową transformację w świecie IT. Prywatnie mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Jego pasją są nowoczesne technologie, żeglarstwo oraz rozwój osobisty. W 2017 roku założył swoją pierwszą firmę Projekt5, w której razem z żoną Anną inwestują w nieruchomości.

 • Michał Gutowski
  Michał Gutowski

  Michał ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku zarządzania i zaraz po studiach przez 13 lat prowadził projekty w międzynarodowych korporacjach równocześnie rozwijając swoją firmę technologiczną. Największy projekt, którym zarządzał był wart 34 miliony złotych, koordynował zespołem prawie stu osób. Dziś zarządza spółką inwestycyjną Benton.pl i wieloma projektami inwestycyjnymi Wojciecha Orzechowskiego.

 • Marek Micyk
  Marek Micyk

  Marek Zaraz po studiach rozpoczął działalność biznesową w Norwegii, gdzie w krótkim czasie firma zatrudniała ponad 20 osób. Zarobił trochę pieniędzy, sprzedał udziały w firmie i wrócił do Polski, by porzucić ścieżkę biznesową na rzecz pracy z młodzieżą.

 • Adam Wyrzykowski
  Adam Wyrzykowski

  W wieku 25 lat stworzył trzy niezależne źródła dochodu – biznes, rynki finansowe, nieruchomości.
  Jest wspólnikiem rodzinnej Kancelarii Doradztwa Podatkowego Wyrzykowski Sp. z o.o. W szczególności zajmuje się bieżącą obsługą księgową i podatkową przedsiębiorstw z Polski i Ukrainy.

 • Natalia Cieślińska
  Natalia Cieślińska

  Natalia Cieślińska swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęła w wieku 25 lat od kupna mieszkania w centrum Łodzi, które podzieliła na dwie kawalerki i wynajęła z zyskiem. W następnym roku kupiła kamienicę, którą poddała gruntownemu remontowi i urządziła w niej aparthotel Drukarnia Apartments.

 • Mariusz Matrejek
  Mariusz Matrejek

  Inwestor, przedsiębiorca, wizjoner, założyciel i prezes Global Investor Club. Swoją drogę finansową zaczynał od zera. W 2004 roku zakupił pierwszą nieruchomość, na której zarobił 100%. Swoją wolność finansową osiągnął kilka lat później dzięki inwestycjom w grunty. W sumie uczestniczył w transakcjach dotyczących ponad 1000 nieruchomości. Mentor wielu inwestorów zrzeszonych w Global Investor Club.

 • Anita i Paweł Zaczek
  Anita i Paweł Zaczek

  Anita i Paweł z Sopotu opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z nieruchomościami na rynku Trójmiejskim oraz jak kupili pięć nieruchomości w ciągu roku.

 • Maciej Bis
  Maciej Bis

  Pasjonat bezpiecznych zysków z nieruchomości. Ryzyko wyprasza za drzwi. Stanowczo.
  Przez 6 lat zarządzał organizacją pozarządową o budżecie rocznym przekraczającym 2 mln zł. Tam nauczył się, że podstawą jest znajdowanie szans, gdzie inni widzą tylko problemy. Że nawet w najbardziej problematycznej sytuacji da się znacznie ograniczyć, czy wyeliminować ryzyko.

Do dyspozycji Twojej firmy są:

 • Mec. Mateusz Chudzik
  Mec. Mateusz Chudzik Łódź

  Radca prawny | partner w Kancelarii „Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” sp.p. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, radca prawny wpisany na listę radców prawnych OIRP w Łodzi; partner w Kancelarii „Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” sp.p.

 • Piotr Sakiewicz – Doradca finansowy
  Piotr Sakiewicz – Doradca finansowy Konsultacje kredytowe

  Dyrektor Zarządzający w Grupie Finansowej POWER HOLDING. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, swoje pierwsze kroki stawiał w mBanku. Ekspert z zakresu finansowania nieruchomości i kredytów hipotecznych.

 • Angelika Bartoszek
  Angelika Bartoszek Prezes e-bilans plus sp z o.o.

  Prezes zarządu Kancelarii podatkowo-prawnej e-bilans plus sp. z o.o. Ekspert w dziedzinie ksiąg rachunkowych oraz przepisów podatkowych. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej o specjalizacji finanse i rachunkowość.

 • Sebastian Gorczyca
  Sebastian Gorczyca Radca prawny

  Radca prawny z uprawnieniami Doradcy Podatkowego. Współpracownik w Kancelarii Radcy Prawnego Mariusza Rybki. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im Jana Pawła II w Lublinie radca prawny wpisany na listę radców prawnych OIRP nr KL921 w Kielcach.

Program

logo-mini-gradient

Zagadnienia które będą w szczególności poruszane.

Tegoroczny temat przewodni: Zostań wolny finansowo!

Co zrobić, aby znaleźć i kupić swoją pierwszą nieruchomość.

Jakich błędów nie popełniać przy inwestowaniu.

Jak negocjować zakup i sprzedaż nieruchomości.

Doświadczenia młodych inwestorów.

Jak zacząć inwestycje.

Modele inwestowania w nieruchomości.

Szczegółowy program maratonu w trakcie tworzenia. Tematy prelekcji są na bieżąco uzupełniane.

Sobota, 13 styczeń 2018

16:00 – 16:30 Wojciech Orzechowski
Powitanie

16:30 – 17:00 Łukasz Łopuch
Jak zacząłem inwestować mając 19 lat? Czyli nieruchomości okiem „młodego”.

17:00 – 17:30 Paweł i Anita Zaczek
Anita i Paweł z Sopotu opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z nieruchomościami na rynku Trójmiejskim oraz jak kupili pięć nieruchomości w ciągu roku.

17:30 – 18:00 Przerwa
18:00 – 18:30 Adam Wyrzykowski
Opowie o swoim dotychczasowym doświadczeniu w inwestowaniu w nieruchomości, a także o tym jak WIWN® zainspirował go do stworzenia kolejnego biznesu!

18:30 – 19:00 Sylwia Sikorska i Honorata Lubiszewska
Podczas wystąpienia oprócz swojego sukcesu inwestycyjnego z zerowym wkładem własnym po udziale w warsztatach WIWN® powiedzą także o tym, jak duży wpływ na sukces prowadzenia firmy ma Twoje podejście do siebie i innych.

19:00 – 20:00 Kolacja
20:00 – 20:30 Wojciech Orzechowski
Gala wręczenia dyplomów i nagród, którą poprowadzi Wojciech Orzechowski

20:30 – 21:00 Maciej Bis
Badanie i analiza rynku

21:00 – 21:30 Dominika Zakrzewska-Olędzka i Artur Olędzki
Inwestowanie w nieruchomości jest proste, ale nie jest łatwe. Opowiedzą o problemach pierwszej inwestycji ze szczególnym naciskiem na ewentualne prawne skutki zrywania umów czyli tak zwane „wyrzucania ekip”

21:30 – 22:00 Alexander Weiss
Komercjalizacja powierzchni biurowych. Będzie mówił o tym w jaki sposób wykonać analizę rentowności inwestycji w powierzchnie komercyjne na przykładzie jednego z moich biurowców oraz sposób komercjalizacji i zasady obsługi takich budynków.

22:00 – 22:30 Andrzej Syta
Osiągnął pewne cele w życiu i zobaczył rozległą, piękną równinę strefy komfortu …. był w niej 2 lata i zdecydował, że wchodzi na kolejny szczyt. Opowie Ci dlaczego i co z tym mają wspólnego nieruchomości.

22:30 – 23:00 Michał Gutowski
Zarządzanie ryzykiem Inwestycyjnym w drodze do rentierstwa.

Niedziela, 14 styczeń 2018

09:00 – 09:45 Mariusz Matrejek
„Sekrety inwestora – najważniejsze aktywa w moim portfelu”
Opowie o tym co stanowi 3 najważniejsze aktywa inwestora i jak je skutecznie wykorzystywać, gdy rozpoczynacie swoje inwestycje, a następnie gdy przechodzicie na kolejne etapy aż do osiągnięcia poziomu zawodowego inwestora, dewelopera lub rentiera.

09:45 – 10:35 Sławomir Muturi
Moja droga do wolności finansowej. Jak definiuję wolność finansową i czym różni się ona od „bogacenia się”. Moja strategia inwestowania. Od czego Ty możesz zacząć.

10:35 – 11:05 Przerwa
11:05 – 11:55 Natalia Cieślińska
Wynajem krótkoterminowy jako pomysł na biznes.

11:55 – 12:45 Wojciech Orzechowski
Rola Mentora w drodze do Wolności Finansowej.

12:45 – 13:45 Wojciech Woźniczka
Negocjacje – co blokuje Twoją skuteczność. 4P czyli Pominięcie Przygotowania Przesądza o Porażce. Co robić, a czego nie robić podczas negocjacji zakupu mieszkania. Początek negocjacji, jako kluczowy moment targowania. Niezbędnik Negocjatora.

13:45 – 14:45 Obiad
14:45 – 15:05 Marek Micyk
Słowo na niedzielę – Twoje priorytety. Będzie mówił o tym co ważne w życiu. Chociaż pieniądze się przydają to nie są najważniejsze. Powinny być uczciwie zdobyte, żeby dawały trwałą satysfakcję.

15:05 – 15:55 Jerzy Sempowicz
Niestandardowe, intratne, ale czasami ryzykowne metody wynajdywania Nieruchomościowych Perełek. Jerzy Sempowicz w swoim wykładzie rzuci światło na nieco inne scenariusze pozyskiwania Nieruchomościowych Perełek. Na własnych przykładach pokaże, że przy odrobinie sprytu, pomysłu, odwagi i determinacji można wydobyć na światło dzienne całkiem ładną perełkę z “nieruchomościowego mułu”. Opowie, między innymi, o flipie z ponad 100% stopą zwrotu, zabezpieczeniu przez przewłaszczenie czy współpracy z osobami zadłużonymi.

15:55 – 16:45 Paweł Albrecht
Dlaczego gotowiec inwestycyjny jest lepszy niż klasyczny flip? Pokaże jak zarabia na flipowaniu gotowych mieszkań na wynajem dla inwestorów.

16:45 – 17:35 Marta Smith
Brytyjski przepis na wolność finansową.

17:35 – 18:20 Wojciech Orzechowski
Zakończenie

Stoisko i Reklama

logo-mini-gradient

Podczas wydarzenia możesz wystawić własne stoisko i dotrzeć do nowych klientów, promując swoje usługi lub produkty.

Napisz już dziś, liczba miejsc ograniczona. Kontakt – marketing@wiwn.pl

Bonusy

Każdy kto weźmie udział w Wydarzeniu Maraton WIWN®
będzie mógł zakupić Symulator Inwestowania w Nieruchomości
w postaci Gry planszowej o wartości 800 zł za jedyne 290 zł.

gra

Kontakt

Wojciech Orzechowski
Tel. +48 693-704-142
E-mail: wojciech@wiwn.pl

Organizatorem jest:
wiwn-logo
WIWN.pl ® Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
ul. Piotrkowska 270; 90-361 Łódź
KRS 0000602924; NIP 725-212-02-27; REGON: 363751021

www.zarabiajnanieruchomosciach.pl
www.wiwn.pl


Aula Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
ul. Pomorska 251 A2-3.